Certifikát - Opravdu od nás - Novohradsko Doudlebsko 2022

V roce 2022 jsme s našimi produkty uspěli u odborné komise a získali jsme certifikát - Opravdu od nás - Novohradsko Doudlebsko.

Cílem udělování značky OPRAVDU OD NÁS je podpora a propagace výrobců působících v naší turistické oblasti - informovanost o výrobcích a pomoc s jejich dostupností a nabídkou, spolupráce na zvyšování kvality a pestrosti nabídky a zvyšování pocitu sounáležitosti místních obyvatel s regionem. 

 

 

TURISTICKÁ OBLAST NOVOHRADSKO–DOUDLEBSKO

Krajina dvou tváří, krajina dobrých vod, krajina s duší či krajina zapomenutých příběhů – i taková přízviska má naše turistická oblast Novohradsko-Doudlebsko.

KDE JE VODA DOBRÁ!

Z hlubokých lesů, protkaných žilkami potoků a řek, se životodárná voda vydává na pouť celou turistickou oblastí Novohradska-Doudlebska. Ta se rozprostírá na území dvou mikroregionů: Sdružení Růže a Pomalší. Skládá se ze tří jedinečných celků: nejjižnějšího českého etnografického regionu Doudlebska a přírodních parků: Poluška a  Novohradské hory s jejich podhůřím. A tvoří ji po svém originální a atraktivní "podoblasti"  - BenešovskoBesednickoBorovanskoDoudlebskoKaplickoNovohradskoPoluškaTrhovosvinensko a Velešínsko.

Zpět do obchodu