Chilli chutney

Chilli chutney značky Chilli Lady - to je domácí chutney, vyráběné s láskou a hlavně z vlastních chilli papriček, ovoce a zeleniny, kdy většinu z nich pěstujeme na našich zahradách v jižních Čechách, bez použití chemie. Hnojíme výhradně přírodními hnojivy ve formě žížalího čaje, naložených slepičinců nebo králičího hnoje.

 

Naše chilli chutney obsahuje pouze ovoce nebo zeleninu, chilli papričky a směs koření, kterou si sami mícháme. Nepřidáváme vodu, zahušťovadla ani jiná chemická dochucovadla. 

 

Základem každého chutney je zkaramelizovaná červená cibule, díky které má chutney krásnou karamelovou barvu i chuť. Poté přidáváme ovocnou či zeleninovou složku, nakrájenou na hrubší kusy a vaříme tak dlouho, dokud není chutney krásně husté, ale zároveň zůstává křupavé na zkus :). Samozřejmostí je vyladěná směs koření, tak aby vzniklo něco, co budete chtít ochutnat znovu a znovu :).

 

Chutney s papričkami Habanero orange, Habanero red a Habanero yellow (200 000 - 300 000 SHU)

  • Pálivost 2 - chutney je příjemně pikantní, ale prioritou je vyvážená chuť chutney, kterou nechceme přebít palem papriček (cibule, borůvka)

Cena

8990
18990
Chilli chutney Borůvka
Novinka Tip
od 89 Kč

Borůvkové chutney s chilli papričkami Habanero. Hmotnost 110 g nebo 260 g.

BCH 002/110
Chilli chutney Cibule
Novinka
od 89 Kč

Cibulové chutney s chilli papričkami Habanero. Hmotnost 110 g nebo 260 g.

CCH 002/110
2 položek celkem
Zpět do obchodu